Реклама перлина

Ювелірний магазин

Відгуки
 • Моя оцінка:
  Неодноразово відвідую ваші магазини у Луцьку. Як і по яких критеріях ви підбираєте персонал. Це просто жах . Дуже невиховані зверхні та непривітні у ЦУМІ та в Порт - Сіті . В порівняні з магазином «Золотий вік» це небо і земля».
  Оксана —
  02 січня 2021г. в 13:07
 • Моя оцінка:
  Прохання, на сайті додати сітку розмірів в наявності і відповідно вагу вироба.
  Yanina —
  25 листопада 2020г. в 11:16
 • Моя оцінка:
  Доброго дня! Дуже не задоволена відношенням продавців в магазині ЦУМ, після заданого питання вони не знали що таке ладанка, а після того як клієнт відходить на інший кінець магазину, консультанти починають сміятися « хах ладанка» це є низько і непрофесійно з їх боку. Хай продавці трішки спустяться з небес, якщо ти працюєш в магазині ювелірних прикрас не треба дивитися на людей зверхньо, і шукати поглядом де в кого більший гаманець. Адже магазин має дуже великий і гарний асортимент. Власники зверніть увагу по підбору кадрів, бо такі люди знижують ваш рейтинг.
  Дарина —
  19 лютого 2020г. в 04:25
 • Моя оцінка:
  Зайшла в магазин в ЦУМі, постояла кілька хвилин, двоє продавчинь захопливо бесідували між собою, намагалась зловити чийсь погляд, щоб покликати, реакції на мене "нуль", пішла навпроти в Укрзолото, купила там тільки через дуже привітний персонал.
  Оля —
  04 січня 2020г. в 14:45
Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email